Recenze Yedoo

Yedoo Mau zelená

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 17. září 2015

Zakoupeno v MALL.CZ

• vyhovuje velikost i cena

spokojenost

Zakoupeno v Maxíkovy hračky

• váha
  • provedení
  • výška nášlapu

Koloběže jako takové toho moc vytknout nejde. Nemůžete ji srovnávat s ostatními českými značkami jako Mibo, Kostka nebo Morxes. Nevíc asi trpí kola, která lze ale vyměnit za lepší. Oproti drtivé většině koloběžek, které na našem trhu seženete, je daleko lepší. Je také vhodná jako startovací stroj, abyste zjistitli, zda se vaše dítě bude koloběžkám věnovat dále, profesionálněji. Na druhou stranu unese dost kilo a tak na příležitostné ježdění vydrří dost dlouho. V bílé barvě navíc vypadá velmi elegantně!

Yedoo Mau červená

Přidáno: 17. srpna 2015

• Výška řídítek až 105 cm
  • Protiskluzné stupátko
  • Kvalita
  • Pláště na kolech se dají nafouknout až na 5.5 baru. Ovšem už jen při 4.5 je jízda naprosto pohodlná a efektivní.
  • Po první jízdě si brzdové destičky nějak jinak "sedly" a bylo nutné je povolit a přenastavit. Ale to je záležitost pár minut.

Za cenu okolo 3000 skvělá koloběžka.
Za tu cenu by člověk nečekal, že na odraz má v podstatě stejnou setrvačnost jako koloběžky za 8000.
Předjíždím na ní i 2x dražší modely od ryze českých výrobců.
Výška stupátka je sice o něco větší, než u jiných, dražších koloběžek, ale po pár jízdách si nohy zvyknou a není problém ujet odpočinkovou rychlostí bez střídaní nohou i 2 km.

Přidáno: 17. srpna 2015

(naposledy upraveno 18. srpna 2015)

• Výška řídítek až 105 cm
  • Protiskluzné stupátko
  • Kvalita
  • Po první jízdě si brzdové destičky nějak jinak "sedly" a bylo nutné je povolit a přenastavit, aby nedocházelo ke tření. Ale to je záležitost pár minut.

Za cenu okolo 3000 skvělá koloběžka.
Předjíždím na ní i 2x dražší modely od ryze českých výrobců.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. srpna 2015

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• budu porovnávat s Kostou Hill 3 (kola 20/16) – máme doma obě, jezdím stejně km na obou
  • obratná, opravdu obratná (ideální do města mezi lidi, jízda po krámech, tržnicích ... jízda po dlažebních kostkách není problém) – Kostka víc drnčí do rukou, každá spára na zemi je cítit
  • BMX řidítka dobrá pro přidělání taštičky (použili jsme starší sportovní "kabelku – tašku na ramena")
  • měkké úchyty na řidítkách jsou velmi pohodlné s takovými opěrnými výběžky na dlaně (kostka používá hodně tvrdé)
  • praktický stojánek
  • dvě možnosti výšek namontování zadního kola
  • stojánek škrtá (ale to je daň za nízkou výšku a lze odmontovat)
  • rychloutahováky na kolech nejsou nejkvalitnější (při utahování ve fázi šroubování se protáčejí/přeskakují v kolébce rychloutahováku)
  • na silnici jí Kostka v pohodě ujede

- (NAŠE VYCHOZÍ SITUACE) pořídil jsem Yedoo NC manželce jako pomoc, při hlídání dětí na kolech a odrážedlech, cca po měsíci jsme zjistili, že nás koloběžka chytla natolik, že chceme další, na doporučení z diskuzí na webu padla volba na Hill 3:
- v porovnání s Kostkou Hill 3 je jízda na rovné silnici pomalejší (větší odpor pneumatik – jsou výrazně širší s hrubším vzorkem a menší kola), ale není problém koupit a vyměnit za shodné s Kostkou (typ, ne velikost). Kola se na roztočení ve vzduchu točí stejně, oba používají úzké 65 mm středy s průmyslovými ložisky.
- příjemná "měkká" obratná jízda (není dáno měkkými pneu, ale celkově menší konstrukcí)
- koloběžka působí a chová se pevně, nemám pocit, že se rozsype, nebo bych se bál že něco za jízdy upadne, konstrukce kvalitní i při jízdě na „hrubší“ lesní cestě
- kdybych se měl rozhodovat mezi Kostou Hill 3 (cca 8000 korun) a Yedoo New City (cena do 4000 korun) měl bych dilema, hodně bych řešil, kam budu jezdit (město, nákupy, do práce, výlety …) a jak často (víkend, každý den, životní styl …). Pokud se jedná o jízdy po městě – potřebuju se přemístit z A do B rychleji než pěšky (cca do 5 km) stačí podle mě bohatě Yedoo (vejde se do kanceláře, do MHD, v paneláku nezabere tolik místa …), pokud chcete sportovat a denně se projet/protáhnout tělo, spíš bych řešil Kostku … rozdíl v jízdních vlastnostech tam je, rozdíl 4000 je cítit (a to je dobře, jsem rádi, že si nepřiplatíme 4000 za nic, že jo).
- zkuste půjčovny!!! projeďte se 1 – 2 km, jízda po krámě vám NIC neřekne, musíte cítit tu plnou setrvačnost koloběžky při jízdě po rovině při Vaší maximální jízdní rychlosti 20 – 25 km/h

Přidáno: 3. srpna 2015

• Vše

Spokojenost - dárek pro dceru

Přidáno: 29. července 2015

Zakoupeno v ABCSPORT.CZ

• dobře jezdí i dobře vypadá,
  • dcera má po půl roce "ušoupaný" stojánek a dost poškrábaný spodek, ale to je jízdou ve městě

koloběžky máme dvě - děti se o jednu tahaly, používají ji na cestu do školy a jede se na ní dobře i dospělákovi

Yedoo Number Three bílá

Yedoo Number Three bílá

Přidáno: 27. července 2015

Zakoupeno v ABCSPORT.CZ

• poměr cena výkon - super
  • ne

poměr cena výkon - super

Yedoo Wzoom modrá

Yedoo Wzoom modrá

Ověřený zákazník Sportisimo Ověřený zákazník

Přidáno: 25. července 2015

Zakoupeno v Sportisimo

Pěkná koloběžka, návod k sestavení přiložen.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. července 2015

Zakoupeno v inSPORTline.cz

perfektni uzasna jak pro vetsi deti tak dospele. uzivame si cela rodina :-)

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. července 2015

Zakoupeno v KASA.cz

• dobrá manipulace, pro více věkových skupin

pro -náctileté dítě vydrží delší dobu, doporučuji

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. července 2015

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Kvalitní provedení, dobře se na ní jezdí i na zámkové dlažbě (nedrncá to díky nafukovacím kolům). Oproti recenzím a popisu kolobrnda má na rámu šrouby jako přípravu na držák lahve. Dokonce má přípravu na dva držáky, na obou bočních trubkách má po dvou šroubech.

Kolobrndu jsem si sám sestavoval, jsou tam dva "chytáky". Zaprvé je potřeba trochu povolit ložiska kol, jinak se nebudou volně otáčet. A za druhé sestavit a seřídit brzdy chce trochu zkušeností, takže kdo si na tyhle dvě věci netroufá, tak ať to nechá udělat v libovolném cykloservisu. A jak už psalo dost lidí přede mnou, chce to mírně ohnout nohu stojánku směrem ven, aby kolobrnda dobře stála.

Yedoo 16/12

Yedoo 16/12

Ověřený zákazník Svět Koloběžek Ověřený zákazník

Přidáno: 12. července 2015

Zakoupeno v Svět Koloběžek

blatníky jsme s malými úpravami namontovali a dobře blatníkují

Yedoo Blatníky set 12/12 SKS

Yedoo Blatníky set 12/12 SKS

Přidáno: 6. července 2015

• Vypadají dobře.
  • Na přední kolo se musí upravit šroub, aby blatník neležel na kolu.

Nic moc.

Yedoo Numbers Two modrá

Yedoo Numbers Two modrá

Přidáno: 6. července 2015

Zakoupeno v ABCSPORT.CZ

• Dobrá cena, zdá se být i kvalitní. Každopádně udělala dětem velkou radost a svezou se klidně i rodiče.

Za tu cenu vynikající koloběžka.

Yedoo Tidit červená

Yedoo Tidit červená

Ověřený zákazník Darovánek.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. července 2015

(naposledy upraveno 3. července 2015)

Zakoupeno v Darovánek.cz

• Velká spokojenost.dcera si ji užívá naplno!
  • Žádné

Jsme s koloběžkou velmi spokojeni.vřele doporučujeme

Yedoo Mau růžová

Yedoo Mau růžová

Anonym Anonym

Přidáno: 18. června 2015

• Super koloběžka pro menší děti od čtyř let
  • Poměr cena/kvalita

Doporučuji koupit v kamenném obchodě.Já tak po nějakém tom zvažování udělal a myslím, že jsem udělal dobře.Kolo bylo od prodejce nachystané, seštelované a je s možností servisu.Sám bych koloběžku zdlouhavě štelíroval....rozdíl oproti internetovém obchodě jen 200 kč.

Yedoo Mau tealblue

Yedoo Mau tealblue

Ověřený zákazník Darovánek.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. června 2015

Zakoupeno v Darovánek.cz

Ruční brzda je vhodná pro malou dětskou ruku a jde lehce zmáčknout. Koloběžka jezdí perfektně, děti už jinou nechtějí.

Přidáno: 15. června 2015

Zakoupeno v Manvel.cz

• Zábava pro celou rodinu - jezdíme na ní od manžela po šestiletou dceru :-)
  • Kupuji již druhouz - jenda na celou naši rodinu byla málo - DOPORUČUJI

Zábava pro celou rodinu - jezdíme na ní od manžela po šestiletou dceru :-)
Kupuji již druhouz - jenda na celou naši rodinu byla málo - DOPORUČUJI
Doporučuji koupit už smontovanou - můžete jezdit ihned a nic neseřizovat :-)

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25