Recenze Yedoo

Anonym Anonym

Přidáno: 18. června 2015

• Super koloběžka pro menší děti od čtyř let
  • Poměr cena/kvalita

Doporučuji koupit v kamenném obchodě.Já tak po nějakém tom zvažování udělal a myslím, že jsem udělal dobře.Kolo bylo od prodejce nachystané, seštelované a je s možností servisu.Sám bych koloběžku zdlouhavě štelíroval....rozdíl oproti internetovém obchodě jen 200 kč.

Yedoo Mau tealblue

Yedoo Mau tealblue

Ověřený zákazník Darovánek.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. června 2015

Zakoupeno v Darovánek.cz

Ruční brzda je vhodná pro malou dětskou ruku a jde lehce zmáčknout. Koloběžka jezdí perfektně, děti už jinou nechtějí.

Přidáno: 15. června 2015

Zakoupeno v Manvel.cz

• Zábava pro celou rodinu - jezdíme na ní od manžela po šestiletou dceru :-)
  • Kupuji již druhouz - jenda na celou naši rodinu byla málo - DOPORUČUJI

Zábava pro celou rodinu - jezdíme na ní od manžela po šestiletou dceru :-)
Kupuji již druhouz - jenda na celou naši rodinu byla málo - DOPORUČUJI
Doporučuji koupit už smontovanou - můžete jezdit ihned a nic neseřizovat :-)

Yedoo Numbers Four modrá

Yedoo Numbers Four modrá

Ověřený zákazník Cyklozone.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. června 2015

(naposledy upraveno 4. června 2015)

Zakoupeno v Cyklozone.cz

• Super syn byl naprosto spokojený a mytaké.

Super :-)

Přidáno: 1. června 2015

• cena,provedení

koloběžka vhodná pro zábavu do města

Přidáno: 26. května 2015

• pro 95kg supr, má šmrc a dobře líce
  • stojánek, seřízení brzd

spokojen

Yedoo City modrá

Yedoo City modrá

Anonym Anonym

Přidáno: 23. května 2015

• Koloběžku vlastním už 5 let a žádný problém.
  • Jezdím s ní, kde se dá. Silnice, les terén (sjíždění sjezdovky Severák v Jizerských horách).
  • Pro jízdu v terénu jsem koloběžku doplnil o "šusplech" před stupačkou v předu a plastovými blatníky z horského kola ( upravené).

Koloběžku vlastním už 5 let a žádný problém.

Přidáno: 13. května 2015

Zakoupeno v Maxíkovy hračky

• Idealni kolobka pro prcky od ctyr let,dobry pomer cena/ kvalita...

Kolobka je super,mala byla nadsena.Jezdi paradne.Idealni pro deti od ctyr let kvuli velikosti riditek.Jediny hruby nedostatek je,ze jsou spatne vycentrovana kola.Skrz zadni V-Breake brzdu je to fatalni problem hlavne pro ty,kteri nemaji centr klic pro popripadne dodelani doma.Problem je ,ze kola hazou nejenom do boku,ale i na vysku.Po odstraneni tohoto problemu je vse O.K. a zadni brzda se musi dostelovat.Pak brzdi naprosto dostatecne.Doporucuji spis pro kupujici pri koupi v kamenem obchode vse smontovat a seridit ,popripade ten kdo kupuje pres e-shop a nema tyto moznosti, nechat seridit v nejakem odbornem servise na kola ci kolobezky...

Přidáno: 12. května 2015

• Vzhled
  • Zpracování
  • Nosnost
  • při dobržďování cukají brzdy

Zatím jsem na koloběžce ujel asi 50 km, takže je těžké dělat nějaké velké závěry. Kvůli hmotnosti (110 kg) jsem se rozhodoval mezi Mezkem a City. Nakonec kvůli ceně a zkušenosti přítelkyně, která na ní jedí už rok, vyhrála City a zatím s mou váhou nebyl problém. Nic se nekroutí, neprohýbá, brzdy bez problému ubrzdí i mou váhu, jen při dobrzďování do úplného zastavení cukají (možná jsou špatně seřízené). Kola se perfektně odvalují, takže jízda je rychlá a pohodlná. Výška stupátka je sice vyšší než u dražších konkurentů, ale už teď se mi stává, že občas škrtnu o zem. Nedokážu si představit jet do lesa s Kostkou... Všichni "pravověrní" koloběžkáři sice od Yedoo odrazují, ale nějak si musí odůvodnit, že oni dali za svou koloběžku třikrát tolik a jezdí to stejně:-).
Je jasné, že při té ceně se musely kompromisy dělat, ale pokud neplánujete jezdit stovky km ročně je City jasná volba... teda pokud všechno vydrží.

Přidáno: 11. května 2015

(naposledy upraveno 11. května 2015)

Zakoupeno v ABCSPORT.CZ

• Kvalitní koloběžka za příznivou cenu.
  • Podivná marketingová strategie výrobce. Téměř rok jsme sháněli konkrétní barevnou variantu. Byl jsem v kontaktu se třemi prodejci, všem byla vždy přislíbena k nějakému datu, nakonec nebyla dodána. A takhle stále dokola. To je takový problém vyrobit žádanější barevné varianty ve větším množství?

Uvidíme časem, jestli to byla dobrá koupě.

Přidáno: 9. května 2015

Zakoupeno v ABCSPORT.CZ

• Skvělá koloba i pro dospěláka, pevná konstrukce ;-)

;-)

Yedoo 16/12

Yedoo 16/12

Ověřený zákazník Svět Koloběžek Ověřený zákazník

Přidáno: 8. května 2015

Zakoupeno v Svět Koloběžek

• zadní blatník ok
  • přední blatník nesedí, znemožňuje jízdu, přitom velikost kol souhlasí

trápila jsem se sestavováním několik hodin a nedokázala jsem to.

Yedoo Tidit tealblue

dobrá cena

Ověřený zákazník BabyMall.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. dubna 2015

Zakoupeno v BabyMall.cz

• Může na ní jezdit i dospělý človek
  • Jezdí dobře a je i lehká na přenášení do schodů
  • Dobrá cena i kvalita

Koloběžka je super. Za tuto cenu jsem čekala o dost menší kvalitu, ale koloběžka mě opravdu překvapila. Jezdí se na ní opravdu moc dobře. Bydlím v panelovém domě, takže rozhodně oceňuji, že koloběžka není těžká do schodů. Překvapením pro mne bylo i to, že na ní může jezdit i menší dítě i dospělý člověk. Tuto koloběžku jsem si koupila hlavně kvuli ceně a myslím, že kdo hledá dobrou cenu a zároveň kvalitu, tak může vsadit právě na tuhle koloběžku. Mohu ji jen doporučit.

Yedoo Number Three modrá

Yedoo Number Three modrá

Přidáno: 30. dubna 2015

Zakoupeno v ABCSPORT.CZ

• Vadná matice u osičky kola

výrobek odpovídá mým představám a dobře slouží ode dne doručení

Yedoo Blatníky set 12/12 SKS

Yedoo Blatníky set 12/12 SKS

Přidáno: 29. dubna 2015

• jednoduchá montáž
  • skvěle sedí
  • přední blatník se při pádu koloběžky vždy trochu posune (i když ho máme dotažený pořádně) a pak dře o kolo, ale stačí ho posunout na své místo

blatník na předním kole je uchycený jen v jednom místě a díky tomu se s ním dá hýbat i když je pořádně dotažený. Chybí nějaké jištění, protože při pádu koloběžky se nám vždy posune o kousek a pak dře o kolo. Ale stačí ho posunout na své místo. Jinak bych ho doporučila i ostatním. Jednoduchá montáž, kterou zvládne každý. Dobrý poměr kvallity a ceny.

Ověřený zákazník ElektroInternet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. dubna 2015

Zakoupeno v ElektroInternet.cz

• hezky vzhled -dobre teziste-snadna obsluha
  • nekompletni

koloběžku jsem mel jako darek pro vnucku do holandska.po rozbaleni jsem zjistil ,ze chybi packa brzdy ,coz se mi zda jako docela vazny problem

Yedoo Tidit červená

Yedoo Tidit červená

Ověřený zákazník SPORT-VYSOCINA.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 27. dubna 2015

Zakoupeno v SPORT-VYSOCINA.CZ

Koloběžka výborná. Sama bych ji dohromady asi nesmontovala ale můj šikovný muž ano :). Naše malá předškolačka měla obrovskou radost.

Yedoo City New černo-zelená

Zakoupeno v Kamenný obchod

• kvalita
  • rozumná cena
  • dobrá velikost

Vybrali jsme tuto koloběžku pro čtyřletého syna, začátečníka. Koloběžka splnila naše očekávání. Je bezpečná, lehká, dobře ovladatelná. Pouze zadní brzda je skvělý nápad. Koloběžku doporučujeme ostatním rodičům, kteří mají také takového prcka doma.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25